Nasza Kadra

Dyrektor i wicedyrektorzy

 

dyrekcjaszkolym
Dyrektor
mgr Dorota Pankiewicz


  Wicedyrektor
mgr Justyna Franczak

 

Dyrektor szkoły przyjmuje w codziennie w godz. 9:00 – 14:00

lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu spotkania.


 


 

Nauczyciele

Terminy indywidualnego spotkania z nauczycielami proszę ustalać poprzez dziennik elektroniczny lub telefonicznie
t
el. 32 258 35 18, numer wewnętrzny do pokoju nauczycielskiego to 16
   
mgr Magdalena Bednarska wychowanie fizyczne
mgr Ewa Błeszyńska bibliotekarz
mgr Beata Borek - Wojciechowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Barbara Dobosz religia
mgr Barbara Duchowicz edukacja wczesnoszkolna
mgr Wioleta Figura język polski
mgr Żaneta Foryt-Solowska biologia/chwmia
mgr Justyna Franczak wicedyrektor/biologia
mgr Karolina Golus edukacja wczesnoszkolna
mgr Martyna Goszczyńska religia
mgr Barbara Grzegorzewska edukacja wczesnoszkolna
mgr Ewa Harasimowicz edukacja wczesnoszkolna
mgr Bogusław Harla religia/etyka
mgr Dominika Jędzura edukacja wczesnoszkolna
mgr Marcin Jucha wychowawca świetlicy
mgr Katarzyna Karczewska matematyka
mgr Katarzyna Kempny język polski
mgr Julia Kokot język angielski
mgr Danuta Konca język angielski
mgr Anna Krakowska - Wierzbik kierownik świetlicy
mgr Magdalena Liszka język polski
mgr Oliwia Małek wychowawca świetlicy
mgr Małgorzata Niewiadomska fizyka
mgr Violetta Nowak język angielski
mgr Renata Orłowska współorganizujący/ wychowawca świetlicy
mgr Dorota Pankiewicz dyrektor/ matematyka
mgr Renata Polańska psycholog/ doradca zawodowy
mgr Jolanta Prusek matematyka
mgr Aneta Rajda informatyka, technika
mgr Aleksandra Rams-Gala matematyka
mgr Jolanta Rybka przyroda
mgr Małgorzata Sadowska edukacja wczesnoszkolna/ etyka
mgr Iwona Smuła język angielski
mgr Anna Sobolewska edukacja wczesnoszkolna
mgr Mariola Staszowska wychowawca świetlicy
dr Karina Stępkowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Marta Synowiec język niemiecki
mgr Aneta Szostok pedagog
mgr Krystyna Szumowska-Jaszcza język polski
mgr Robert Taraszkiewicz wychowanie fizyczne
mgr Dorota Trzepałka wychowanie fizyczne
mgr Agnieszka Wiąckowska - Siwek wychowawca świetlicy
mgr Jadwiga Witek muzyka, plastyka, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Marzena Wybieralska historia/ etyka
mgr Dorota Zabielska wychowanie fizyczne/ edukacja dla bezp.
mgr Agnieszka Zamorska historia
mgr Iwona Zych język polski